KONST / Litografier / Litografi 13253419
nr 1325 3419
Gary Kuehn
(f. 1939), USA
Litografi, Komposition. Signerad, numrerad 1/10, oramat löst blad, bladets mått: 50x66 cm
Gary Kuehn, amerikansk bildkonstnär född 1939, Plainfield, New Jersey.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 11 maj 2020
kl 18:40:12
900 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
1.100 kr
Gary Kuehn
Läs mer om Gary Kuehn